Sufity napinane DPS®
- Krosno

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Bezpieczeństwo

Nasze sufity napinane spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa w zakresie ochrony przeciwpożarowej w budynkach użyteczności publicznej.

Kompleksowość wykonania

Od pomiarów do gotowego sufitu. Nasi dystrybutorzy zlokalizowani w całej Polsce kompleksowo przeprowadzą cały proces związany z montażem sufitu napinanego.

Trwałość

Dajemy 10 lat gwarancji na trwałość koloru membran. Nasze powierzchnie są bardzo łatwe w utrzymaniu i konserwacji. Wybierz produkty DPS i przez długi czas ciesz się nieskazitelnym wnętrzem.

Szybka realizacja

Produkcja na terenie Polski i szeroka sieć dystrybucji powodują, że jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia najszybciej na rynku. Montaż prostych sufitów napinanych na małych powierzchniach, wykonujemy już w ciągu jednego dnia.

Poznaj bliżej grupę DPS

Już przeszło dwie dekady tworzymy rozwiązania o najwyższym standardzie. Zawsze w swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i jakość. Dzięki doświadczeniu całej załogi grupy DPS możemy realizować nawet najśmielsze projekty.

Nasze produkty obecne są w wielu obiektach publicznych, centrach handlowych, hotelach i ośrodkach zdrowia. Współpracujemy z najlepszymi architektami, akustykami i specjalistami branży medycznej, co pozwala nam na realizację potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Grupa DPS to sztab ludzi z pasją, gotowych na realizację nawet najśmielszych wizji. Jesteśmy po to, by wnętrza zyskały niepowtarzalny charakter. Zresztą takie zlecenia przynoszą nam najwięcej satysfakcji!!!

Aranżacja recepcji hotelowej

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS

Naszym ograniczeniem jest tylko powierzchnia sufitu. Produkty grupy DPS znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni. Od wielkich muzeów i teatrów po zacisze SPA czy domową kuchnię. Jedno jest pewne, każdy z naszych sufitów będzie idealnym wykończeniem wnętrza. Dzięki kompatybilnym rozwiązaniom świetlnym, jesteśmy w stanie zbudować niesamowite scenerie, które wzbudzą zachwyt.

Cieszymy się, że marka DPS coraz częściej obecna jest również w lokalach mieszkalnych. Trzeba podkreślić, że montaż sufitu napinanego jest tańszy i szybszy niż sufitu podwieszanego, a osiągnięty efekt jest nieporównywalny. Gwiaździste niebo w pokoju dziecięcym czy designerski sufit w salonie to rozwiązania, które są na wyciągnięcie ręki z produktami grupy DPS.

Aranżacja recepcji hotelowej

Dystrybutor sufitów napinanych w Krośnie

Jesteśmy obecni również w województwie podkarpackim. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybutorów sufitów napinanych, którzy w fachowy i profesjonalny sposób dokonają pomiarów, stworzą projekt wraz z wyceną i przeprowadzą szybki montaż.

Zalecamy korzystanie z naszych licencjonowanych partnerów, gdyż tylko oni dają gwarancję na realizację zamówienia zgodnie z wysokimi standardami grupy DPS. Krosno, zwane „Małym Krakowem” to jedno z najpiękniejszych miast podkarpacia.

Wielowiekowe kamienice i układ urbanistyczny łączą się nowymi kwartałami miasta. W każdej z tych przestrzeni, sufity i ściany napinane będą ciekawym rozwiązaniem, aby stworzyć zupełnie nową i niepowtarzalną przestrzeń.

W celu umówienia się z licencjonowanym dystrybutorem grupy DPS w Krośnie prosimy o wypełnienie znajdującego się poniżej formularza kontaktowego. Pozwoli on na szybki kontakt i przedstawienie Państwu pełni możliwości jakie dają nasze rozwiązania.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Krośnie

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *