Sufity napinane DPS®
- Kalisz

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Wodoodporność

Membrany stosowane w naszych sufitach nie przepuszczają wilgoci. Z rozwiązaniami grupy DPS nie musisz obawiać się zalania.

Niskie koszty montażu

Montaż sufitu napinanego jest tańszy i szybszy niż budowa sufitu podwieszanego. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze.

Kompleksowe rozwiązania

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór oświetlenia i innych akcesoriów do wykończenia sufitów napinanych. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu.

Czysty montaż

Instalacja sufitu napinanego, nie wymaga remontu całego pomieszczenia. Nasi wykfalifikowani montażyści zrealizują twoje zamówienie bez uszkodzenia ścian.

Poznaj bliżej grupę DPS

Jesteśmy nowoczesną firmą, działająca na rynku od przeszło 25 lat. Dzięki zebranemu doświadczeniu i ciągłemu dążeniu do podnoszenia jakości naszych produktów dostarczamy naszym klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie. Rozbudowany system kontroli pozwala w każdym momencie sprawdzać jakość naszych wyrobów. Nasi montażyści przechodzą restrykcyjny program szkoleń, dzięki czemu realizacje, które wykonują wyglądają zawsze tak zachwycająco.

Tworzymy sufity napinane na miarę XXI. Ogranicza nas tylko przestrzeń. Realizujemy niezwykłe przestrzenie zarówno w obiektach komercyjnych, instytucjach, jak i w zaciszu domu. Najwyższej klasy projektanci pracujący w grupie DPS gwarantują najlepsze rozwiązania dla Twoich przestrzeni.

Plafon świetlny DPS w strefie basenowej

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Biura

Nadaj swojemu biuru charakter. Szybkość montażu, łatwość utrzymania w czystości to niewątpliwe zalety systemów grupy DPS. Dzięki systemowi WALL2WALL jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia dla dużych powierzchni biurowych i komercyjnych. Połącz sufit napinany z rozwiązaniami świetlnymi dostępnymi w naszej ofercie i stwórz spójną, elegancką przestrzeń dla swoich pracowników.

Salony samochodowe

Elegancja, prestiż, nowoczesność. Zastosuj sufity i ściany napinane DPS i zbuduj pomieszczenia, które zachwycą i podkreślą siłę Twojej marki. Możliwość realizacji ścian i sufitów świetlnych dodatkowo wzbogacą przestrzeń i nadadzą jej ekskluzywnego charakteru.

Pokoje dziecięce

Gwiaździste niebo albo sufit w setkach kolorów. To wszystko jest do osiągnięcia z produktami grupy DPS. Szybka i łatwa wymiana membrany pozwala na to, by sufit pokoju dziecka rósł razem z nim. Dodatkowo nasze rozwiązania są w 100% bezpieczne dla alergików.

Plafon świetlny DPS w strefie basenowej

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Kaliszu

Rozbudowana sieć licencjonowanych dystrybutorów sufitów napinanych grupy DPS gwarantuje szybki kontakt z klientem i realizację zleceń. Dzięki pozycji lidera współpracujemy tylko

z najlepszymi firmami montażowymi, a nasz system szkoleń gwarantuje profesjonalne przygotowanie instalatorów. Kalisz to kolejne na mapie Polski miasto, gdzie posiadamy naszych dystrybutorów.

Wszystkich zainteresowanych zamówieniem sufitu lub ściany napinanej prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Dzięki niemu będziemy mogli się szybko z Państwem

skontaktować. Nasz przedstawiciel dokona pomiarów, przedstawi projekt i wycenę, po której będzie można dokonać zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z oferty Grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Kaliszu

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *