Sufity napinane DPS®
- Warszawa

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Funkcjonalność

Wyobraź sobie sufit, który jest lekki, trwały i nie wymaga żadnych prac przez najbliższe 10 lat. Membrany wykorzystywane przy montażu sufitów napinanych to gwarancja trwałości na długie lata.

Nowoczesność

Basen, przestrzeń biurowa czy centrum handlowe – sufity napinane nadadzą każdemu z tych wnętrz niezapomniany charakter, adekwatny do rangi budynku.

Indywidualne podejście

Każdy sufit napinany jest inny. Ponad 100 dostępnych kolorów tekstur ora możliwość druków wielkoformatowych powodują, że każdy nasza realizacja jest wyjątkowa. Z nami nadasz swoim wnętrzom indywidualnego charakteru.

Dedykowane systemy świetlne

Dla naszych rozwiązań posiadamy dedykowane oprawy i systemy świetlne. Niezmiennie hitem jest podświetlana listwami LED półprzezroczysta folia tworząca sufit świetlny, który stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnych źródeł światła.

Poznaj bliżej grupę DPS

Dla nas liczy się każdy detal. To dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zaoferować rozwiązania na miarę XXI w. Cały proces produkcyjny oparty jest na najwyższej jakości maszynach i doświadczonej kadrze pracowników.

Nasza firma wprowadziła certyfikację dla firm montażowych, które chcą z nami współpracować. Dzięki temu procesowi mamy pewność, że produkty będą montowane w sposób, który spełnia najwyższe standardy jakościowe. To powoduje, że grupa DPS obecna jest na wszystkich kontynentach.

Każdy projekt traktujemy tak samo. Nie ważne czy jest to siedziba wielkiego koncernu czy dom na przedmieściach. W każdy z nich wkładamy tyle samo pasji i zaangażowania.

Hotelowy basen z niebieskim sufitem napinanym

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Zastosowań dla sufitów i ścian napinanych jest nieskończenie wiele. Sprawdzają się w każdej przestrzeni, nadając jej niezwykłego charakteru.

Siłownie i sale fitness

Sufity napinane i modułowe to idealne rozwiązanie dla miejsc, w których potrzeba ukryć instalacje do klimatyzacji. Siłownie i sale fitness to duże, otwarte przestrzenie, które wymagają bardzo dobrej wentylacji. Idealnym rozwiązaniem są produkty Grupy DPS

Centra handlowe

Przestrzenie komercyjne i handlowe muszą przyciągać klientów. Sufity napinane to możliwość stworzenia przestrzeni, która zachwyca. Kolory, tekstury i kształty, które możesz stworzyć pozwalają na zbudowanie indywidualności danego miejsca. Dodatkowym atutem jest waga sufitu, która wynosi jedynie 240gr/m2, w związku z czym nie obciąża nadmiernie stropu.

Chcesz zachwycić swoich klientów? Zbuduj przestrzeń z DPS Mirror i poczuj się jak w salonach największych projektantów mody. Ekskluzywne wnętrza z sufitami i ścianami DPS stworzysz szybko i w atrakcyjnej cenie.

Domy i Lofty

Nic tak nie wykończy nowoczesnego wnętrza jak produkty grupy DPS. Co ważne sufity i ściany napinane nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale są całkowicie przyjazne dla alergików. Dodatkowym atutem jest trudnopalność membran co powoduje, że dom jest jeszcze bezpieczniejszy dla jego mieszkańców. Zamiast pyłu i czasochłonnej metody montażu sufitów podwieszanych wybierz nowoczesne rozwiązanie z szybkim i czystym montażem.

Hotelowy basen z niebieskim sufitem napinanym

Sufity napinane w Warszawie

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również Warszawy. Dzięki ciągłemu rozwojowi miasta i nowym

inwestycją nasze produkty, znalazły już wielu nabywców w stolicy Polski. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu fachowy pomiar, projekt i wycenę, która pozwoli pokazać, że sufit

napinany to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.

W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych

grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Warszawie

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *