Sufity napinane DPS®
- Lublin

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Bariera termiczna

Sufit napinany jest idealnym sposobem na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Wraz z ociepleniem stropu tworzy bardzo skuteczną barierę cieplną.

Nieprzemakalność

Z naszymi rozwiązaniami nie musisz obawiać się zalania. Membrany, z których wykonujemy sufity napinane nie przepuszczają wilgoci i idealnie nadają się do pomieszczeń o dużej wilgotności.

Szybkość montażu

Nie martw się długotrwałym remontem, który generuje pył. Montaż sufitu napinanego to szybkie i czyste przedsięwzięcie, które już po kilku dniach pozwoli Ci się cieszyć zupełnie nową przestrzenią.

Polski producent

Kupując produkty Grupy DPS wspierasz rodzimy przemysł. Nasze membrany produkujemy w Polsce, co daje Ci pewność jakości i trwałości materiałów.

Poznaj bliżej grupę DPS

Wieloletnie doświadczenie i pasja, z jakim realizujemy każde zlecenie powoduje, że każda z naszych realizacji wykonana jest w najwyższej jakości. Miliony metrów kwadratowych sufitów, które zamontowaliśmy na 5 kontynentach, mówią same za siebie. Produkujemy membrany, kasetony, systemy montażowe oraz oświetlenie. To powoduje, że możemy kompleksowo obsłużyć każdą inwestycję tworząc wspaniałe przestrzenie.

Każdą firmę budują ludzie. Dlatego niezwykle starannie dobieramy pracowników i partnerów wiążąc się z nimi na lata. W naszym przypadku stały, sprawdzony zespół jest gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Wszędzie tam, gdzie chcemy zachwycić. Rozwiązania grupy DPS to nie tylko niezwykłe walory użytkowe, ale również niesamowity design.

Show roomy \ Sklepy koncepcyjne

Zbuduj z produktami grupy DPS przestrzeń, wobec której Twoi klienci nie przejdą obojętnie. Sufity i ściany napinane 3D sprawdzą się zarówno na dużych powierzchniach, jak i w małych butikach. Skorzystaj z paneli świetlnych, dzięki którym twoja przestrzeń handlowa będzie przyciągała feriom kolorów i kształtów. Dziel ją i zmieniaj z rozwiązaniami grupy DPS – to dziecinne proste i szybkie.

Targi i konferencje

Wyróżnij się w tłumie i twórz niezwykłe przestrzenie, które przyciągają. Wykorzystaj nieograniczone możliwości membran i lekkość naszych konstrukcji do tworzenia projektów pełnych polotu i odróżniających się od konkurencji. Produkty Grupy DPS spowodują, że twoje stoisko handlowe będzie gwiazdą każdych targów i konferencji.

Hotele i pensjonaty

Wysokie normy przeciwogniowe, trwałość i łatwość utrzymania w czystości produktów grupy DPS, powinny przekonać każdego hotelarza do ich zastosowania. Dajemy 10 lat gwarancji na trwałość koloru naszych ścian i sufitów napinanych. Wymiana membran to szybki proces, który nie wymaga remontu reszty pomieszczenia. Kolejnym atutem, szczególnie ważnym w obiektach takich jak hotele, są właściwości akustyczne naszych rozwiązań i wyciszenie pokoi.

Sufity napinane w Lublinie

Dzięki budowaniu trwałych i długoletnich relacji posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą sieć dystrybutorów również w woj. lubelskim. Fachowy pomiar, projekt i wycena pozwolą przekonać Państwa, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa dla tradycyjnych

sufitów podwieszanych. Lublin to prężnie rozwijające się miasto, które oddziałuje na cały region. Dzięki inwestycjom rządowym i samorządowym wspieranymi środkami unijnymi to dzisiaj zupełnie inne miasto i region. Produkty grupy DPS sprawdzą się zarówno w rewitalizowanych

budynkach poprzemysłowych jak i w nowych obiektach ze stali i szkła. Chcesz nadaj swojemu wnętrzu niezapomnianego charakteru i smaku – skorzystaj z naszym produktów.

W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych

grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Lublinie

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *