Sufity napinane DPS®
- Kraków

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Trwałość koloru

Chcesz, żeby twoje ściany i sufity miały cały czas ten sam blask? Zastosuj proponowane przez nas sprowadzone rozwiązania. Gwarantujemy trwałość koloru przez 10 lat, bez konieczności wymiany materiału na nowy. Nikt inny nie da Ci takiej gwarancji koloru na Twoich ścianach.

Przyjazny dla alergików

Szukasz rozwiązań przyjaznych alergikom? Wybierz sufity i ściany napinane DPS. Nasze materiały nie przyciągają kurzu i alergenów. Utrzymanie ich w czystości jest dziecinne proste. Wystarczy mokra ściereczka by wyczyścić nasze powierzchnie.

Niepalne materiały

Nasze produkty są bezpieczne dla Twojego domu! Posiadają wysokie normy ogniowe. Są trudnopalne, nie wydzielają dymu oraz nie występuje przy nich efekt płonących kropel.

Montaż produktów DPS

Szybki i profesjonalny montaż z licencjonowanymi dystrybutorami grupy DPS, to gwarancja jakości i profesjonalnego wykonania zamówionego przez Ciebie sufitu lub ściany napinanej.

Poznaj bliżej grupę DPS

Nasze produkty dostępne są na pięciu kontynentach w ponad 80 krajach. Na korzystanie z oferowanych przez nas usług decydują się zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Posiadamy rozbudowaną sieć dystrybutorów i montażystów na terenie całego kraju, która pozwala nam na szybką i sprawną realizację Twoich projektów.

Nieustannie rozwijamy się dla Ciebie, dlatego też nasza oferta ciągle poszerza się o nowe propozycje. Przywiązujemy także ogromną uwagę do naszych pracowników. Chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie współpracujemy wyłącznie ze specjalistami, którzy znają się na swoich zadaniach. Wybierając produkty Grupy DPS zyskujesz gwarancję jakości i trwałości.

Realizacja z wykorzystaniem rozwiązania DPS Light

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Sufity i ściany napinane Grupy DPS będą się świetnie prezentować w dowolnym pomieszczeniu. Jeżeli chcą Państwo posiadać nowoczesne, trwałe i bezpieczne wykończenie swoich sufitów i ścian to oferowane przez nas systemy DPS są właśnie dla Państwa.

Dla powierzchni komercyjnych

Chcesz by Twoi klienci poczuli się wyjątkowo w Twoim biurze? Może chcesz nadać niepowtarzalny wygląd recepcji? Szeroka gama kolorystyczna, możliwość personalizacji i łatwość oraz szybkość montażu powodują, że nasze rozwiązania są idealne dla przestrzeni komercyjnych.
Centra handlowe, baseny, budynki użyteczności publicznej czy biura. Nasze produkty pozwolą na oryginalną aranżacje miejsca, które wyróżni i zachwyci Twoich klientów. Nie pozwól, by Twój biznes zginął w szarości przestrzeni. Wybierz DPS i stwórz przestrzeń na miarę Twojego biznesu.

Dla domu

Czy przestrzeń domowa musi być nudna? Absolutnie nie! Wykorzystaj systemy DPS do stworzenia mieszkania lub domu swoich marzeń. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom możesz nadać indywidualny charakter każdemu pomieszczeniu. Gwiezdny sufit w sypialni, a może podświetlana ściana w salonie? Nasze rozwiązania nie mają ograniczeń. Twórz, łącz, zmieniaj. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia.

Realizacja z wykorzystaniem rozwiązania DPS Light

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Krakowie

Jeśli jesteś zainteresowany nadaniem wnętrzu swojego mieszkania lub lokalu innowacyjnego i nowoczesnego wyglądu, albo masz pytania odnośnie oferowanych

przez nas rozwiązań wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszystkie pytania, a także przekażemy informacje o autoryzowanych

dystrybutorach produktów Grupy DPS w Krakowie. Coraz więcej mieszkańców oraz instytucji z Krakowa decyduje się na zastosowanie naszych rozwiązań.

Ty także dołącz do grona osób ceniących sobie wysoką jakość i niepowtarzalny design. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Krakowie

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *