Sufity napinane DPS®
- Kielce

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Wytrzymałość

Nasze sufity napinane mają aż 10 lat gwarancji zarówno na kolor, jak i strukturę membrany. Dodatkowo posiadają pamięć kształtu co czyni je odpornymi na wgnieceniu lub odkształcenia.

Bezpieczeństwo

Sufity i ściany napinane grupy DPS są niezwykle przyjazne dla alergików. Dzięki swojej powłoce nie pochłaniają kurzu i są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Lekka konstrukcja

System montażu sufitów i ścian napinanych powoduje, że są niezwykle lekkie i nie obciążają stropów, tak jak sufity podwieszane. Waga sufitu to jedynie 240 g/m2.

Szybki i czysty montaż

Prosty sufit napinany można zamontować nawet w ciągu jednego dnia. Nie wymaga on również nakładania gipsu i szlifowania tak jak systemy podwieszane.

Poznaj bliżej grupę DPS

Jesteśmy firmą, która działa na rynku już 25 lat. Od początku przyświecał nam jeden cel – tworzyć rozwiązania, które będą w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów. Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i inwestowaniu w nowoczesne technologie udało nam się stworzyć firmę, która obecna jest na wszystkich kontynentach. Zaufali nam architekci, developerzy jak i prywatni inwestorzy na całym świecie. Nie ważne czy realizujemy projekt w wielkim centrum handlowym, czy w prywatnym domu. Zawsze wkładamy w naszą pracę całe serce i doświadczenie jakim dysponujemy.
Firmę budowaliśmy wspólnie z licencjonowanymi dystrybutorami naszych produktów. Grupa DPS zawsze stawiała na jakość, to samo tyczy się naszych partnerów, których dobieramy bardzo starannie i nieustannie szkolimy. Wspólnie tworzymy markę, która jest synonimem jakości.

gwieździste niebo w łódzkiem

Gdzie można zastosować rozwiązania grupy DPS

Sufity i ściany napinane sprawdzają się w każdej przestrzeni. To uniwersalne rozwiązanie, które nada charakteru wszelakim wnętrzom.

Powierzchnie handlowe

Duże przestrzenie, które muszą być przygotowane do szybkich zmian aranżacji potrzebują nowoczesnych rozwiązań. Dzięki sufitom napinanym DPS nie musimy martwić się o obciążenie stropu, a wymiana sufitu na inny to kwestia tylko kilku dni. Dodatkowo zmiany i montaż nowych membran nie wymaga prowadzenia brudnych prac budowlanych.

Łazienki i sauny

Sufity świetlne to idealne rozwiązania dla zbudowania intymnej atmosfery w łazience czy saunie. Delikatna poświata daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala na totalne odprężenie. Dodatkowo membrana nie przepuszcza wilgoci i jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Przedszkola i sale zabaw dla dzieci

Stwórz wnętrze pełne kolorów i pozwól poczuć się dzieciom jak w bajkowej krainie. Ponad 100 dostępnych kolorów, gotowe tekstury i możliwość nadruku na membranie grafiki na życzenie klienta, pozwalają na nieograniczone aranżacje dla dzieci. Produkty DPS są całkowicie przyjazne dla alergików, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach przeznaczonych dla najmłodszych.

Sufity napinane w Kielcach

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również województwa świętokrzyskiego. Dzięki ciągłemu rozwojowi i współpracy z przedstawicielami regionalnymi nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Co ważne nasi dystrybutorzy dotrą do Państwa i wykonają fachowy pomiar, projekt i wycenę. Udowodnimy, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa, również pod względem kosztowym, dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.

W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

gwieździste niebo w łódzkiem

Sufity napinane w Kielcach

Grupa DPS posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć licencjonowanych dystrybutorów w całej Polsce. Tyczy się to również województwa świętokrzyskiego. Dzięki ciągłemu rozwojowi

i współpracy z przedstawicielami regionalnymi nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Co ważne nasi dystrybutorzy dotrą do Państwa i wykonają fachowy pomiar, projekt i wycenę.

Udowodnimy, że sufit napinany to bardzo ciekawa alternatywa, również pod względem kosztowym, dla tradycyjnych sufitów podwieszanych.
W celu skontaktowania się z licencjonowanym dystrybutorem sufitów napinanych

grupy DPS prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Pozwoli to na szybki kontakt jednego z naszych partnerów i zaproponowanie dogodnego terminu pomiaru pomieszczenia i przedstawienia wszystkich zalet produktów grupy DPS.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Kielcach

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *