Sufity napinane DPS®
- Gdańsku

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Wytrzymałość

Dziesięcioletnia gwarancja na kolor i strukturę naszych membran to efekt wieloletniej pracy naszych inżynierów. Materiały używane przez Grupę DPS do montażu sufitów i ścian napinanych zapewniają jakość i trwałość użytkowania

Szybkość montażu

Chcesz szybko zmienić swoje pomieszczenie? Nic prostszego z sufitami i ścianami napinanymi. Bez gipsowania i szlifowania, szybko otrzymasz gładką i równą powierzchnię.

Niska waga

Sposób montażu sufitów napinanych powoduje, że mają niską masę własną. Dzięki temu nie obciążają stropów, co jest szczególnie ważne przy dużych powierzchniach.

Wodoodporność

Membrany Grupy DPS są w 100% wodoszczelne. Nie przepuszczają wilgoci, a dodatkowo są dziecinnie proste w utrzymaniu czystości. Wystarczy szmatka i woda, by sufit lub ściana napinana przez długie lata wyglądała jak nowa.

Poznaj bliżej grupę DPS

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają to co robią. Każde nowe zlecenie traktujemy jak nową przygodę. Nie ważne czy realizujemy zlecenie w wielkiej galerii handlowej, czy projektujemy domowy salon, robimy to z takim samym zapałem. Od początku istnienia firmy stawiamy na jakość i indywidualne podejście do każdego klienta.
Przez 25 lat zdążyliśmy dotrzeć z naszymi produktami i realizacjami na każdy kontynent. Osiągnęliśmy to dzięki wspaniałej grupie osób, która tworzy Grupę DPS. Inżynierowie, projektanci, handlowcy i instalatorzy wspólnie realizują misję firmy, jaką jest tworzenie sufitów i ścian napinanych na miarę XXI wieku. Każdego dnia stajemy się lepsi ulepszając nasze produkty, tak by spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Sufit napinany z oświetleniem

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Sufity i ściany napinane są uniwersalnym rozwiązaniem zarówno dla dużych powierzchni komercyjnych jak idealnym wykończeniem dla domu.

Centra i galerie handlowe

Nadaj niepowtarzalny charakter powierzchniom handlowym i zwiększ obroty sklepów. Sufity napinane Grupy DPS pozwalają na tworzenie przestrzeni, które zachwycają i przyciągają klientów. Lekkość konstrukcji oraz ogromne możliwości projektowe pozwalają na stworzenie rozwiązań, które nadają charakteru i budują tożsamość danego miejsca.

Baseny i Aquaparki

Potrzebujesz wytrzymałych materiałów, które świetnie sobie radzą z wilgocią i mają efektowny wygląd. Membrany Grupy DPS to gwarancja wytrzymałości i prostota w utrzymaniu czystości. To też możliwość zmiany wystroju wnętrza bez konieczności długich remontów. Wymiana membrany na inną to najszybsze rozwiązania na nowe kolory na sufitach i ścianach.

Pokój dziecięcy

Stwórz magiczny sufit w pokoju swojego dziecka, który w nocy rozbłyśnie tysiącem gwiazd. Rozwiązania oświetleniowe, które proponujemy dla naszych sufitów dają ogromne możliwości i są w pełni kompatybilne.

Sufit napinany z oświetleniem

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Gdańsku

Grupa DPS jest obecna również na północy Polski. Rozbudowana grupa dystrybutorów pozwala na szybki pomiar, stworzenie projektu i montaż. Naszą sieć stanowią licencjonowani przedstawiciele, którzy poddawani są rygorystycznemu procesowi certyfikacji. Prowadzimy

również dla nich specjalistyczne szkolenia, tak by wykonywane usługi była na najwyższym poziomie. Gdańsk słynie z pięknych historycznych wnętrz jak również jest jednym z najlepszych przykładów pozytywnych przemian gospodarczych w Polsce. Nowoczesne

biurowce i przestrzenie publiczne nadały temu miastu nowoczesny i kosmopolityczny charakter. Sufity i ściany napinane DPS świetnie odnajdą się w każdej z tych przestrzeni nadając im niepowtarzalnego charakteru. W celu skontaktowania się z licencjonowanym

przedstawicielem Grupy DPS prosimy o wypełnianie formularza kontaktowego. Niezwłocznie po jego otrzymaniu umówimy się z Państwem. Nasi specjaliści dokonają pomiarów, zaprojektują sufit lub ścianę napinaną

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Gdańsku

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *