Sufity napinane DPS®
- Częstochowa

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Niespotykana trwałość kolorów

Każdy pragnie, by jego mieszkanie przez lata wyglądało nienagannie. Sufity napinane DPS pozwalają uzyskać ten efekt. Korzystając z nich, masz pewność, że zachowają swoją oryginalną barwę przez bardzo długi czas. Gwarantujemy, że zachowają sblask przez 10 lat. Nie ma na rynku innej firmy, która zapewni Ci taki komfort.

Hipoalergiczność

Alergia na kurz jest dziś powszechna. Boryka się z nią wielu ludzi. Na szczęście decydując się na produkty firmy DPS, masz pewność, że alergeny nie będą uprzykrzać ci życia. Stosowane przez nas materiały nie przyciągają drobinek kurzu i cząsteczek, które cię uczulają.

Oszczędność

Wybierając ściany i sufity napinane DPS, możesz być pewny, że Twoje mieszkanie zmieni się nie do poznania. Będziesz zachwycony nie tylko jego nowym wyglądem, ale również ceną naszych usług. Koszt sufitu napinanego jest nawet 25% mniejszy od tradycyjnych rozwiązań.

Szybki montaż

Każdy dystrybutor sufitów DPS zapewnia najwyższej klasy obsługę. Nasi partnerzy są fachowcami i robią wszystko, byś był zadowolony. W ich wykonaniu przygotowanie stelażu i montaż ściany napinanej zajmują tylko jeden dzień.

Poznaj grupę DPS

Grupa DPS świadczy swoje usługi od ponad 25 lat na terenie 80 krajów świata. Przez ten czas zrealizowała setki projektów i zyskała grono zadowolonych klientów. Proponowane przez nas technologie znajdują zastosowanie zarówno w prywatnych domach, biurowcach, jak i budynkach użytku publicznego. O ich wyjątkowości przekonali się także restauratorzy i właściciele pensjonatów.

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów, która nieustannie rozrasta się, by zaspokoić ich potrzeby. Nasi eksperci czuwają nad tym, by wykorzystywane przez nas membrany stawały się coraz trwalsze i elastyczniejsze. Decydując się na ich użycie w swoim domu, masz pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Dystrybucją i montażem sufitów napinanych i ścian na terenie Częstochowy zajmują się autoryzowani partnerzy będący gwarancją zadowolenia i najwyższej obsługi.

Gwieździsty sufit napinany DPS na basenie

Gdzie możliwe jest zastosowanie produktów DPS?

Ściany i sufity napinane DPS wyróżniają się uniwersalnością. Mogą być zastosowane w każdym pomieszczeniu. Oferujemy obecnie ponad 100 materiałów tekstylnych i foliowych odznaczających się zróżnicowaną fakturą i kolorem. Właśnie ta różnorodność sprawia, że będą dobrze prezentować się zarówno w mieszkaniach czy domach, jak i powierzchniach komercyjnych.

Komercyjne i prywatne zastosowanie sufitów i ścian napinanych

Produkty grupy DPS dzięki swojej niespotykanej uniwersalności mogą zostać zamontowane w dowolnie wybranym pomieszczeniu. O ich walorach estetycznych przekonali się restauratorzy, hotelarze, właściciele prywatnych pensjonatów oraz zarządcy budynków użyteczności publicznej. Wielu spośród naszych zleceniodawców to również prywatni użytkownicy, którzy chcieli zmienić na lepsze swoje mieszkania i domy. Odbiorcom naszych usług zapewniamy szeroką gamę rozwiązań – zarówno tych szablonowych, jak i tworzonych na specjalne zamówienie. Dzięki nim aule, kuchnie, sypialnie, poczekalnie i salony zyskują zupełnie nowy wygląd i przyciągają wzrok gości i interesantów.

Gwieździsty sufit napinany DPS na basenie

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Częstochowie

Dystrybutorzy sufitów napinanych DPS stacjonują w różnych polskich miastach. Znajdziesz ich również w Częstochowie. Nieważne, czy mieszkasz w starej kamienicy, czy nowoczesnym, świeżo wybudowanym szeregowcu. W każdym z tych budynków znajdą

zastosowanie nasze innowacyjne materiały. Ich specyfika sprawia, że mogą być użyte w wybranym przez Ciebie budynku, niezależnie od jego charakteru. Decydując się na nie, zyskujesz pewność, że lokal zyska zupełnie nowy, niepowtarzalny design, zależny od

indywidualnych upodobań. Nasi fachowcy nie tylko zadbają o najwyższej jakości obsługę, ale również doradzą w zakresie doboru najlepszych rozwiązań. By skontaktować się z nimi, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. To

wygodny sposób na uzyskanie odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące naszych produktów i usług. Dzięki szybkiej reakcji z naszej strony masz pewność, że dowiesz się, jak zmienić swoje najbliższe otoczenie.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Częstochowie

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *