Sufity napinane DPS®
- Białystok

Stwórz z nami niepowtarzalną przestrzeń!

Trwałość koloru

Nasze sufity napinane charakteryzują się wyjątkową trwałością blasku i kolorów. Jesteśmy w stanie zapewnić, że proponowane przez nas rozwiązania gwarantują trwałość koloru przez kolejne 10 lat. Dzięki temu znacząco wyprzedzamy konkurencję.

Przyjazny dla alergików

Czy wiedzą Państwo, że sufity i ściany napinane DPS to idealne rozwiązanie dla wszystkich alergików? Otóż nasze materiały nie przyciągają kurzu i alergenów, a przy tym są odporne na zabrudzenia, jak i można je z łatwością czyścić.

Niepalne materiały

Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa, albowiem nasze sufity napinane posiadają wysokie normy ogniowe. Dzięki temu są o wiele mniej podatne na działanie ognia i wysokich temperatur, jak i nie wydzielają dymu czy płonących kropel.

Prosty montaż produktów DPS

Jako dystrybutor sufitów zapewniamy prostotę montażu naszych produktów. Proponujemy przede wszystkim szybki i profesjonalny montaż poprzez naszych licencjonowanych dystrybutorów. Zapewnią oni profesjonalizm i terminowość.

Informacje o grupie DPS

Nasza Grupa DPS® może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Od tego czasu na co dzień zajmujemy się profesjonalną wyceną, doradztwem, jak i również montażem oraz serwisem sufitów napinanych tworzonych w oparciu o technologię DPS®. Obecnie posiadamy w swojej ofercie wiele zróżnicowanych sufitów i ścian napinanych, które dostarczane są klientom w ponad 80 krajach. Wielu odbiorcom zapewniamy sufity, ściany oraz elementy oświetlenie na indywidualne zamówienie. Klienci mogą dzięki temu samodzielnie wybrać kolor, strukturę, rodzaj światła i kształt, dostosowując nasze rozwiązania do swych potrzeb. Stale rozwijamy swą ofertę i technologie.

firma remontowa w białymstoku

Gdzie można zastosować rozwiązania Grupy DPS?

Ogromną naszą zaletą jest fakt, iż proponowane przez nas sufity i ściany napinane Grupy DPS mogą z powodzeniem zostać wykorzystane w każdym pomieszczeniu i miejscu. Posiadamy obecnie przeszło 100 materiałów foliowych i tekstylnych, dostępnych w różnych strukturach i kolorach do wyboru. W ten oto sposób nasze sufity napinane i ściany sprawdzą się w nowoczesnych jak i nieco abstrakcyjnych aranżacjach.

Sufity napinane w przestrzeniach komercyjnych…

Posiadamy ofertę dostosowaną do powierzchni komercyjnych. Zagwarantowana przez nas szeroka gama kolorystyczna, możliwość personalizacji, jak i również łatwość czy szybkość montażu sprawiają, że sufity i ściany są wręcz stworzone do dekoracji biura, baru, restauracji, sklepu, centrum handlowego.

…a także prywatnych

Proponujemy również wykorzystanie naszych systemów DPS w celu wykreowania mieszkania lub domu swoich marzeń. Bogactwo opcji doboru pozwoli Państwu nadać indywidualnego charakteru każdemu pomieszczeniu, gdzie kuchnia, salon, sypialnia zmienią się nie do poznania.

firma remontowa w białymstoku

Dystrybutorzy sufitów napinanych w Białymstoku

Jeżeli na terenie Białegostoku i okolic szukają aktualnie Państwo profesjonalistów, których dziedziną są sufity i ściany napinane, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasza Grupa DPS® od wielu lat jest w stanie

zagwarantować kompleksowe usługi w zakresie sufitów napinanych w regionie Białegostoku. Proponujemy swym klientom sprawdzone i cenione na rynku rozwiązania, które są idealnym połączeniem wysokiej jakości i atrakcyjnej

ceny. Jako dystrybutor sufitów mamy w swej ofercie niezwykle szeroki wybór modeli do wyboru, które różnią się budową czy kolorystyką. Dzięki temu każda osoba powinna znaleźć coś dla siebie do zastosowania domowego

lub komercyjnego. Warto zatem już teraz skontaktować się z dystrybutorem DPS w Białymstoku. Korzystając z formularza kontaktowego mogą Państwo wysyłać wszelkie zapytania do naszych współpracowników.

Skontaktuj się z dystrybutorem
DPS w Białymstoku

Imie i nazwisko: *

Telefon: *

Twój adres email:*

Treść zapytania: *